Мобільний додаток

Дебати навколо бюджета тривають

2.03.2015 р., 09:55

Обговорення між членами Кабінету міністрів та Радою коаліції щодо внесення змін до Державного бюджету продовжаться сьогодні о 13:00.

Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко за результатами вчорашньої зустрічі. За його словами, вже погоджено 90 відсотків пропозицій, які вносили народні депутати.

Сьогодні зранку відбудуться засідання комітетів, які мають до 12 години передати свої рішення фракції. Після цього відбудеться останнє погодження всіх законопроектів щодо змін до Бюджету, повідомив Павло Розенко.

Сьогодні о 16 годині відбудеться позачергове засідання Верховної Ради під час якого планують ухвалити зміни до бюджету, які потрібні для отримання кредиту від МВФ.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк раніше висловлював сподівання до вечора неділі завершити всі перемовини з профільними комітетами Парламенту щодо змін до Державного бюджету-2015, а також щодо законопроектів за новою програмою з ключовим кредитором країни - Міжнародним валютним фондом, аби проголосувати всі документи вже в понеділок.

Про це Прем'єр заявив під час засідання Уряду. Він переконаний, що фінансова допомога зовнішніх кредиторів, яка має надійти в країну в рамках виконання програми реформ, зможе додати стабілізації як в економічному, так і в банківському секторі.

Дебати навколо бюджета тривають

Новини по темі