Мобільний додаток

"Народний фронт" не підтримає відставки міністра економіки

3.02.2016 р., 17:05

Фракція "Народного фронту" не голосуватиме за відставку міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавічуса.

Про це на своїй сторінці у соцмережі "Facebook" написав глава МВС Арсен Аваков. Сьогодні ж під час засідання Кабміну Прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що в Україні здійснюється тиск на Уряд і окремих міністрів.

Як уже повідомлялося, Айварас Абромавічус сьогодні подав у відставку і попросив Парламент завтра проголосувати за це рішення. Як пояснив міністр під час брифінгу, одна з причин його відставки - намагання декого з політиків, насамперед, першого заступника голови фракції Блоку Порошенка - Ігоря Кононенка - впливати на роботу відомства.

Ігор Кононенко, за словами урядовця, начебто, неодноразово намагався встановити контроль за грошовими потоками на державним підприємствах, зокрема, у Національній компанії "Нафтогаз" і в компанії "Укрхімтрансаміак".

Сам Ігор Кононенко цю заяву міністра економіки назвав спробою перекласти на інших відповідальність за невдачі у роботі відомства.

Перевірку фактів, оприлюднених Айварасом Абрамавічусом щодо можливого втручання депутатів в роботу Мінекономрозвитку, вже почали детективи Національного антикорупційного бюро.

Справу попередньо кваліфікували, як "зловживання владою чи службовим становищем". Абрамовічуса найближчим часом запросять для надання свідчень, повідомляє прес-служба Антикорупційного бюро.

Новини по темі