Мобільний додаток

З Мінекономіки можуть піти й заступники міністра

3.02.2016 р., 16:17

Заступники міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса, який подав у відставку, визначатимуться зі своїми подальшими діями найближчими днями, заявила один із заступників урядовця Юлія Ковалів.

Сьогодні Айварас Абромавічус повідомив про рішення піти у відставку і закликав Парламент проголосувати з цього питання вже завтра.

Міністр наголосив, що основна причина такого кроку - конфлікт із заступником голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігорем Кононенком. Він звинуватив нардепа у блокуванні роботи міністерства.

Натомість Ігор Кононенко наголосив на відсутності доказів, які б підтверджували, що він хотів якось вплинути на роботу міністерства. Також він повідомив журналістам, що готовий скласти депутатські повноваження, якщо цього вимагатиме фракція "БПП-Солідарність".

Тим часом, Національне антикорупційне бюро порушило справу у зв'язку зі звинуваченнями, які оприлюднив сьогодні Айварас Абромавічус. Заступник голови НАБУ Гізо Углава повідомив, що публічної заяви міністра цілком достатньо для реєстрації кримінального провадження.

Новини по темі