Мобільний додаток

Україна підвищила ставку ввізних мит для товарів із Росії

2.01.2016 р., 12:10

Відсьогодні Україна підвищила ставку ввізних мит для російських товарів. Відповідну постанову Кабінет міністрів затвердив 30 грудня "з метою захисту економічних інтересів і безпеки України".

Як відомо, з 1 січня Росія призупинила дію Договору про зону вільної торгівлі з нашою державою. У своєму коментарі заступник міністра економічного розвитку і торгівлі нашої держави Наталія Микольська наголосила: Уряд і надалі обстоюватиме інтереси України і послідовно захищатиме вітчизняного товаровиробника на зовнішньому та внутрішньому ринках.

Кабінет міністрів затвердив ще одну постанову - про заборону ввезення товарів із Росії з 10 січня. Дія ембарго триватиме до серпня, допоки Москва не скасує аналогічну заборону на українську продукцію, наголошують в українському Уряді.

Відповідно до затвердженого офіційним Києвом "чорного списку", з 10 січня заборонено ввозити на територію України російську яловичину, свинину, м'ясо птиці, рибу, горілку, цигарки, кондитерські вироби, продукти дитячого харчування та інші товари країни-агресора.

Україна підвищила ставку ввізних мит для товарів із Росії

Новини по темі