war

"Без Обмежень" продовжують презентувати пісні наступного альбому

12.01.2021 р., 08:00

14 січня група "Без Обмежень" оприлюднить сингл "Поклянись. Поцілуй. Обійми.", що увійде до наступного альбому. В ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь" фронтмен групи "Без Обмежень" Сергій Танчинець розповів, що уже записано чотири нові треки до нової платівки, музикант також підбив підсумки 2020 року.

"Яким був 2020-й рік? Ха! Він був шаленим в усіх розуміннях цього слова, як на мене. По-перше, він зламав плани цілої планети. По-друге, суттєво переформатував життя у всьому світі й в Україні, і в кожного з нас. В нас був запланований тур, він тривав. Відіграно було в цьому турі понад сімдесят концертів. Залишалося близько шістдесяти концертів, завершитися цей тур мав чотирма великими стадіонними шоу, в тому числі на "Львів Арена" і НСК "Олімпійський". І 2020-й скинув із себе зобов'язання щодо планів "Без обмежень”" і все це перенеслось на 2021-й рік. Це суттєва зміна, як на мене, і абсолютно неочікувана. Далі, після цих концертів, після фінального концерту туру 24 серпня на НСК "Олімпійський", приблизно в жовтні, мав розпочатись великий міжнародний тур, в рамках якого ми би зіграли сорок концертів, тридцять з цих концертів вже були запущені в продаж, люди купували квитки по всьому світу, і це все теж поки перенесено на невизначений проміжок часу. Це з того, що не дуже добре. А з того, що добре - ми зіграли прекрасний онлайн-концерт з аеропорта "Бориспіль", з великого ангара, в якому ремонтуються зазвичай літаки, але оскільки літаки не літали в той період, то аеропорт "Бориспіль" компанія "МАУ" дружньо запропонували нам цю локацію, щоб ми зробили такий онлайн-концерт. Симпатичніших локацій для онлайн-концертів я не бачив, нам дуже сподобалося, величезна кількість переглядів, прекрасні відгуки, ми отримали шалене задоволення, це був крутий досвід і крутий, як на мене, онлайн-концерт. Далі ми влучно втрапили в ідею з проведенням безпечних автомобільних концертів, коли люди приїздять на автомобілях на великі майданчики, паркуються, як на парковці, і перед ними стоїть сцена і великий екран, звук, світло, все це стадіонного розміру, великих масштабів. Шалені відчуття, дуже було цікаво виходити на сцену, тому що тобі не аплодують люди, а сигналять сигналами. Дуже крута атмосфера. На першому, відверто скажу, мене мурашило, абсолютно все тіло, і задоволення було неймовірне. Ми проїхали тринадцять таких концертів, такий тур. Мало того, цей формат абсолютно життєздатний і без карантину. Якщо, до прикладу, наступного літа вже не буде карантинних обмежень, ми із задоволенням проїдемося в такий самий тур. Далі ми зіграли концерт на плавучій платформі на Дніпрі. Це також було досить цікаво. Ну, і далі мене занесло в "Танці з зірками". Тут вже почалася зовсім інша історія, надзвичайно крута, надзвичайно корисна, надзвичайно приємна. Сергій Танчинець вийшов звідти трішки інакшою людиною, отримавши дійсно великий досвід і велике задоволення", - розповів фронтмен групи "Без Обмежень" Сергій Танчинець в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

 

Минулого року "Без Обмежень" випустили збірку реміксів на свої хіти, 3 січня оприлюднили збірку найкращих пісень Best Of, а вже 14 січня на день народження гурту презентують новий сингл "Поклянись. Поцілуй. Обійми.".

"Зараз ми пишемо альбом, яким мали займатися аж в 2021-у році. Але оскільки маємо дуже багато вільного часу, то не витрачаємо його дарма. Пишемо альбом - записано чотири пісні, готуємо п'яту. Потихеньку їх будемо релізити у вигляді синглів, два з них вже презентовано - це "Липень" і "Героям". Далі буде, працюємо. Час від часу маємо якісь концерти. Трішки попрацюємо на свята, трішки відпочинемо. В цілому, не втрачаємо оптимізму, тому що, якби не було важко, після темної ночі завжди настає світлий день. І рано чи пізно, ми поборемо і будемо згадувати, маю надію, всю цю ситуацію з посмішкою. Хочеться, щоб якомога більше людей, врешті решт, згадали 2020-й потім, в майбутньому, посміхаючись. Любі наші слухачі, любі українці, брати та сестри, вітаю вас від щирого серця від всього гурту "Без Обмежень" з новорічними святами, будьте здоровими обов'язково, бережіть один одного, підтримуйте одне одного, тому що часи дійсно важкі і підтримка це те, чого нам зараз дуже не вистачає. Слухайте одне одного, а найголовніше - чуйте одне одного, і все буде добре. Міцного вам здоров'я, щастя, обіймаємо вас, дуже вас любимо, чекаємо на завершення всіх цих шалених пригод  і того, що все в нас обов'язково буде добре", - розповів фронтмен групи "Без Обмежень" Сергій Танчинець в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Нагадаємо, у грудні було презентовано соціально-мистецький проєкт "Зірки та звіри", що збиратиме кошти на утримання безпритульних тварин.

У проєкті "Зірки та звіри" взяли участь 12 артистів - Джамала, Валерій Харчишин, Дмитро Шуров, Ахтем Сейтаблаєв, Христина Соловій, Олег Собчук, alyona alyona, Рима Зюбіна, Іван Леньо, Сергій Танчинець,Дизель та Сергій Кузін.


Фото https://www.facebook.com/bezobmezhenua

"Без Обмежень" продовжують презентувати пісні наступного альбому

Новини по темі