Мобільний додаток

На Закарпатті - міжрегіональний культурний форум "СлободаКульт"

16.05.2018 р., 17:13

На Закарпатті, в Ужгороді та Мукачеві, з 15 до 29 травня триватиме міжрегіональний культурний форум "СлободаКульт".

На форумі культуру Слобожанщини презентуватимуть близько 150-ти митців, дослідників культури, повідомляє hromadske.ua.

"Одна з ідей форуму — затягнути країну мережею, або, швидше, мереживом приватних стосунків і вражень людей одне від одного й від іншого регіону, дати їм можливість спільно створювати і спільно приймати культурний продукт. Коли ти пам’ятаєш, як у якомусь місті ти пив на вулиці вранішню каву і говорив з приємними людьми — воно (місто) стає частиною і твоєї приватної історії, ти вже так легко його не віддаси", — розповіла керівниця проектів, співзасновниця Dofa.Fund Ольга Сагайдак.

Форум охоплює понад 100 подій та 6 програм: візуально-перфомативну, музично-театральну, літературно-дискусійну, кінематографічну, модну та дитячу.

"Розповідаючи про себе закарпатцям та іншій Україні, ми більше зрозуміємо, який Харків, яку Слобожанщину ми прагнемо будувати", — зазначила кураторка літературно-дискусійної програми форуму Тетяна Пилипчук.

"Це вже четвертий форум, який ми робимо задля знайомства України — з Україною. Ми намагаємося створити підгрунтя для появи культурної політики держави, яка б базувалася на цінності людського різноманіття, не просто на збереженні спадщини — а на заохоченні інновацій. Два "ДонКульти" (у Києві та Львові) та "ГаліціяКульт" (у Харкові) показали нам, як усе це працює: чим більше люди знають один про одного — тим менше застережень і тим більше прагнення співпраці", — додала Ольга Сагайдак.

Вхід на всі події форуму вільний.

Новини по темі