Ранок на радіо "Культура"

09:05:00 - 09:59:53

Виходить у прямому ефірі  о 8.30-10.30- щодня крім понеділка і середи.

 

Мета: Створити настрій на день з Радіо Культура, запросити до розмови слухацьку аудиторію, що впливає на формування культурного простору України. Виховання громадської свідомості на прикладах сучасників; мистецтво має найрізноманітніші вектори втілення, що закладають потужну національну ідею; мистецький погляд на актуальні для України теми; протидія байдужості, рецепти подолання загальної кризи та розчарування. Позитивний messageслухачам за допомогою фактажу (пісня, уривок, поетика, опис).

 

8.30 – 9.00 -  Інтерактив. Розмова зі слухачами  передбачає висловлення думок, міркувань, історій, коментарів з  запропонованої актуальної теми з різноманітних аспектів літератури, мистецтва, творчості, культурних подій тощо.

9.00 – 10.00 - На ранкову розмову.Розмова з гостем, який може прокоментувати тему інтерактивну, розкрити її через власне життя і творчість, бачення, досвід.  Гості передачі – митці, художники, письменники, музиканти, науковці, громадські діячі, які сказали особливе слово у культурному просторі України і сьогодні активно його творять.

10.00  – 10.30 -  Знак оклику! Третя частина передачі – завершальна.

 

Підсумки з гостем або  коментарі з приводу почутого слухачів або заздалегідь записані думки, цитати.  Позитивний messageслухачам за допомогою фактажу (пісня, уривок, поетика, опис).