Радіопрес

12:30:00 - 12:52:00

Програма Радіопрес розширює свій ефірний простір. Відтепер ми зустрічаємося по буднях о 12.30 і з понеділка по пятницю стаємо свідками розбудови нових суспільних ЗМІ.Ми слухаємо і чуємо, дізнаємося та аналізуємо. Щоразу в гостях у програми «Радіо прес» - відомі журналісти та медіа-професіонали, які створюють і розвивають звивають українські ЗМІ.

Четвер професійний погляд (гості програм – журналісти, які є фахівцями у профільній журналістиці :фінансові, музичні, дитячі, автомобільні, спортивні, політичні, фешн, медичні, фотокореспонденти, театрознавці, кінооглядачі.Разом з професіоналами розтлумачуємо проблеми і знаходимо відповіді на актуальні питання).

12 листопада на відстані 510 мільйонів кілометрів від Землі вперше в історії космічний зонд приземлився на комету, яку 45 років тому відкрили українські астрономи Клим Чурюмов і Світлана Герасименко. Багато фахівців прирівнюють цю подію з висадкою людини на Місяць. Про роль українських вчених у освоєнні Космосу і Всесвіту розкаже наш гість.

Це інтернет-журналіст, розробник сайту "Живий Всесвіт" Михайло Локтіонов, більше відомий як "Доктор Майкл".