"Україна. Сьогодення". Підсумкова інформаційно-аналітична програма

10:07:00 - 10:44:40

Інфаркт міокарда, гіпертонія, інсульт - чому від цих діагнозів українці потерпають найбільше і чому наша країна тримає пальму першості за рівнем смертності внаслідок серцево-судинних захворювань. Як оздоровити серця і судини українців та чи під силу вітчизняній медицині зупинити страшну статистику ? ( Наталія Чабанна )

Чому випадки плюндрування пам’ятників стали мало не буденними явищами в Україні. Де межа між ідеологічним протистоянням політичних опонентів, вандалізмом і звичайним хуліганством ? ( Людмила Павленко )

Суспільне телебачення і радіомовлення невдовзі можуть стати невід’ємною частиною українського медіапростору. Втім, поки що законодавці вкотре відправили на доопрацювання відповідний законопроект. Що таке суспільний засіб масової інформації і бути, чи не бути йому в Україні ? ( Ольга Бутко )

Велика вода як випробовування на міцність системи порятунку населення від надзвичайних ситуацій. Про стан ліквідації наслідків стихійної зливи на Одещині та арсенал запобігання подібним явищам у вітчизняних рятувальників ( Іванна Добросинець )