Попри війну, культурне життя в країні триває.
Інтерв’ю з митцями, документальні радіофільми, розповіді про те, як українці перемагають на культурному фронті. Від класичної музики до андеграунду, від світових прем’єр до фестивального кіно, від традиційного театру до театру імпровізації, від книжкових бестселерів до нон-фікшн літератури.
Особливості подорожей влітку. Про те, як подорожувати у спеку. Як попередити нещасні випадки в транспорті (потяги, метро, авто) через проблеми із здоров'ям. Про що подбати, якщо не уникнути поїздки? Які є поради і рекомендації для дорослих, дітей, тих, хто має хронічні захворювання, для водіїв транспорту. Гостя — Софія Шабанова, сімейна лікарка.
Капітал в умовах війни. Чи можливо й яким чином його накопичити в наш час? Куди й як інвестувати? Чому українці й досі побоюються вкладати гроші? Чи можливо це зробити з обмеженим бюджетом? З чого розпочати? Чому для країни важливо мати заможних людей середнього класу? Гість — Валентин Краснопьоров, засновник просвітницької ініціативи "Останній капіталіст".
Чому російська пропаганда ставиться до демократів більш жорстко.
Незалежна моніторингова група "Білоруський Гаюн" стверджує, що на території Білорусі за 120 км від кордону з Україною впав та вибухнув російський безпілотник "Шахед-136".
Жінки в американській політиці. Віцепрезидентка Камала Гарріс зібрала рекордні 81 млн доларів за першу відколи Джо Байден знявся з виборів, а NBC News написало, що ключову роль у рішенні Байдена відіграла ексспікерка Ненсі Пелосі. Наскільки це неординарно для "політичного ландшафту" США. Як динамічний старт Гарріс підвищує її шанси на номінацію. Гість — Олег Преловський, асоційований експерт Інституту Американістики.
Візит Дмитра Кулеби до Китаю. Гостя — Наталія Бутирська, магістерка зовнішньої політики, експертка з питань Східної Азі.
Україна посилила санкції проти російської нафтової галузі — Угорщина та Словаччина заявили про припинення транзиту до них нафти "Лукойла" і звинуватили Київ нібито в порушенні умов Угоди про асоціацію. Як відреагує Єврокомісія і чому така ситуація виникла саме зараз. Гість — Геннадій Рябцев, директор спеціальних проєктів у Науково-технічному центрі "Псіхея".
Тарифи на електроенергію в Україні та ЄС: хто платить більше?
Про ситуацію в росії в умовах війни, чи є шанс змінити режим, про те, хто може перемогти на виборах у США, про вплив радянської і російської культури і що можна йому протиставити — Ілля Пономарьов, депутат державної думи росії у 2007-2016 роках, противник режиму путіна і громадянин України.
Про те, як росія руйнує Херсонес. Гостя — Евеліна Кравченко, кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту археології НАН України.
Як працюватиме україно-канадська безпекова угода та оновлена Угода про вільну торгівлю між двома країнами. Підсумки саміту НАТО та як переконати Захід у необхідності вступу України в Альянс? Коли Україна отримає ракети CRV7 та позиція Канади щодо залучення українських трудових ресурсів? Гостя — Наталка Цмоць, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні.
Долітались: п’ять російських літаків Іл-76МД-90А були виведені з експлуатації через використання неякісних підшипників. Підшипники можуть стати серйозною перепоною для росавіації? З якими ще деталями у окупаційних виробників авіасуден є проблеми? Про збільшення нашого авіапарку завдяки ймовірній передачі МіГ-29 від Польщі. Коли це може відбутись та чому затягується процес передачі? Гість — Костянтин Криволап, аналітик, авіаційний експерт.