Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Euroradio2see

EURORADIO2SEE /Побачити Єврорадіо/ – це веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою. Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних «живих» відеовебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк

 
Одним з найбільш популярних різдвяних концертів у Каталонії є традиційний концерт класичної музики до дня Св.Стефана (26 грудня), який відбувається у величному Палаці каталанської музики, що в Барселоні. 
Пряма трансляція концерту відбудеться  з 20. 00 до 22.00 за київським часом. 
 
Виконавці: 
Дитячий хор «Орфео Катала»
Фортепіано – Пау Касан
Диригент – Ісабель Мантекон
 
 
 


 

Раніше у 2017:

9 грудня, на честь Дня захисту прав людини, Арт-фундація ООН запропонувала трансляцію концерту у виконанні Барселонського симфонічного оркестру Teatre del Liceu під керівництвом  Жозепа Понса, який відбудеться у Палаці націй при штаб-квартирі ООН в Женеві.

17 листопада ще один веб-концерт з Toscanini Auditorium, що у Турині, у виконанні симфонічного оркестру RAI. Диригент - прославлений Денніс Рассел Девіс. У програмі: твори Л.ван Бетховена, І.Стравінського

3 листопада - нова веб-трансляція концерту симфонічного оркестру RAI під диригуванням Джона Аксельрода із залученням ансамблю акапелла THE SWINGLES

20 жовтня Українське радіо долучилося до веб-трансляції концерту у виконанні симфонічного оркестру RAI (суспільне телерадіомовлення Італії) під керівництвом диригента Джеймса Конлона

14 -15 жовтня наші слухачі мали змогу переглянути веб-трансляцію з Гала-концерту та фіналу міжнародного конкурсу аматорських хорових колективів "Хай люди співають", що відбулася в архітектурній та акустичній перлині Фінляндії - Будинку музики Musiikkitalo м.Гельсинки. Переможцем цьогорічного конкурсу став естонський колектив Collegium Musicale, який отримав головний приз - кубок Срібної троянди.

13-15 вересня відбулася трансляція виступів призерів 66-го Міжнародного конкурсу молодих музикантів – визначної події та окраси сезону класичної музики в Мюнхені. Організатором конкурсу традиційно є найбільше об'єднання телерадіомовників Німеччини ARD.Призери конкурсу виступили на сцені театру Prinzregententheater та філармонії Gasteig.

22 липня відбулася трансляція першого конкурсу Євробачення для хорових колективів, в якому 9 європейських хорів змагалися за титул "Хор року".

26 травня - святковий концерт у м.Таорміна (Італія) на території античного грецького театру з нагоди відкриття саміту Великої cімки.

30 квітня, з нагоди святкування Міжнародного дня джазу, наша веб-сторінка надала можливість переглянути пряму трансляцію концерту з Праги.

На початку року  можна було слідкувати онлайн за церемонією відкриття концертної зали Elbphilharmonie  у Гамбурзі та подивитись урочистий концерт за участю Симфонічного оркестру та хору Північнонімецького радіо (NDR) під орудою Томаса Хенгельброка.

Раніше, у 2016 році, Українське радіо пропонувало долучитися до прямої веб-трансляції Церемонії відкриття фольклорного фестивалю у м.Вільянді (Естонія), а також найбільшого музичного фестивалю Італії, присвяченого фольклору -  «La Notte della Taranta» (м.Саленто).

 

"aLive" – музика від переселенців

До травня 2015 року Дмитро Іващенко жив у Донецьку. І зміг все розпочати спочатку в Києві, успішно виступивши у популярному українському телешоу «Голос», де виконав українську народну пісню 18 століття.

Дмитро, в жилах якого тече  українська, вірменська та азербайджанська кров, народився в Азербайджані, але у 7 років разом з родиною був змушений залишити країну через переслідування вірмен.