Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Euroradio2see

EURORADIO2SEE /Побачити Єврорадіо/ – це веб-платформа, створена у 2013 році Європейською мовною спілкою. Цей онлайн-ресурс призначений допомагати членам ЄМС у створенні першокласних «живих» відеовебкастів у різних музичних жанрах – класика, поп, рок, джаз, ворлд та фольк

 

European Border Breaker Awards (ЕВВА)

щорічна церемонія нагородження молодих поп-рок виконавців, музика яких «зруйнувала» європейські кордони. Ця премія присуджується артистам, які досягли успіху за межами власних країн. Це видовищне шоу відбувається у перший вечір найбільшого фестивалю музичної індустрії Європи - «Євросонік Ноордерслаг».

  Цього року нагороду ЕВВА отримали  :

- Еліс Мертон (Німеччина),

- Алма (Фінляндія),

- Бланш (Бельгія),

- Крістіан Костов (Болгарія),

- «Off Bloom» (Данія),

- Салвадор Собрал (Португалія),

- Сігрід (Норвегія),

- Скотт (Швеція),

- «The Blaze» (Франція),

- Youngr(Великобританія). 

 

 

Раніше у 2018 році:

22 січня на нашій веб-сторінці можна було долучитись до перегляду концерту фольклорної музики "Звуки Балтії", присвяченого 100-річчю незалежності прибалтійський країн, за участю естонської скрипальки та співачки Маарйї Нуут,  гурту «Бралі ун Масас» (Брати і сестри) з Латвії та легендарного литовського гурту «Скілйє».

 

Раніше:

У 2017 році:

- пряма трансляція концерту до дня Св.Стефана (Барселона, Palau de la Música Catalana)

- пряма трансляція концерту на честь Дня захисту прав людини у виконанні Барселонського симфонічного оркестру Teatre del Liceu під керівництвом  Жозепа Понса

- веб- трансляція виступів у Мюнхені призерів 66-го Міжнародного конкурсу молодих музикантів, організованому ARD 

- пряма трансляція концерту з Праги з нагоди святкування Міжнародного дня джазу 

- відкриття концертної зали Elbphilharmonie у Гамбурзі та урочистий концерт за участю Симфонічного оркестру і хору Північнонімецького радіо (NDR) під орудою Томаса Хенгельброка.


У 2016 році: 

- Церемонія відкриття фольклорного фестивалю у м.Вільянді (Естонія)

- Церемонія відкриття найбільшого музичного фестивалю Італії, присвяченого фольклору -  «La Notte della Taranta» (м.Саленто).

 

"aLive" – музика від переселенців

До травня 2015 року Дмитро Іващенко жив у Донецьку. І зміг все розпочати спочатку в Києві, успішно виступивши у популярному українському телешоу «Голос», де виконав українську народну пісню 18 століття.

Дмитро, в жилах якого тече  українська, вірменська та азербайджанська кров, народився в Азербайджані, але у 7 років разом з родиною був змушений залишити країну через переслідування вірмен.